17 | 09 | 2021

Чому ТОВ "Профіль" використовує на своїх виробах фарби, що сохнуть під ультрафіолетовим випромінюванням, хоча вони й коштують більше від фарб на базі розчинників?

Тому є кілька причин.

По-перше, фарба, що містить розчинник, є нестабільною, а це впливає на якість покриття, зміну інтенсивності кольору покриття.

По-друге, УФ фарби дозволяють отримати більш високу роздільність малюнку, оскільки вони не висихають ні на обладнанні, ні на ПВХ-профілі до початку дії УФ-випромінювання.

По-третє, шар УФ-фарби не зменшується під час нанесення та висихання, тому вся нанесена на поверхню профіля ПВХ фарба перетворюється на кольоровий шар, що дає перевагу у витратах фарби, а це в свою чергу компенсує її більш високу вартість. В результаті використання УФ фарб не підвищує собівартість виробу, як можна було б припустити, у порівнянні з фарбами на базі розчинників.

По-четверте, УФ-фарба під дією випромінювання висихає миттєво, що виключає ризик змазування малюнку.

По-п'ятих, УФ-фарби мають надзвичайно високу стійкість до витирання, дії хімічних речовин та низьку термопластичність (тобто під час нагрівання вони менш схильні до розм'якання).

По-шосте, УФ-фарби абсолютно безпечні з погляду пожежної небезпеки на відміну від фарб на базі розчинників.

Й останнє, але не за значенням –УФ фарби абсолютно безпечні для дихальних шляхів людини, на відміну від дуже смердючих фарб на базі розчинників. Ми турбуємося про здоров'я і наших працівників, і наших кліентів.

Розсилка новин
e10h20-0145.jpg
Наши партнеры